Подлєсний Сергій Володимирович />

ІНТЕГРАЦІЯ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Подлєсний Сергій Володимирович

сучасному світі, де час стає все більш цінним ресурсом, тайм-менеджмент виходить на перший план як ключова навичка для досягнення особистої та професійної ефективності. Тайм-менеджмент – це важлива навичка, якою повинен володіти кожен студент університету. Уміння ефективно розпоряджатися часом має важливе значення для успіху в навчанні та особистісного зростання. Уміння ефективно розподіляти свій час між різними завданнями та обов'язками дозволяє людям не тільки підвищувати свою продуктивність, а й покращувати якість життя, забезпечуючи баланс між робочим та особистим часом. З розвитком інформаційних технологій можливості тайм-менеджменту значно розширилися. Сучасні ІТ-рішення пропонують широкий спектр інструментів, від простих програм зі списком справ до складних систем управління проектами, які можуть допомогти окремим особам і організаціям оптимізувати свої графіки та підвищити загальну продуктивність.