Литвин Ігор Любомирович, Шмигер Галина Петрівна />

РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ З АНАЛІЗУ ТА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ДАНИХ В СТАРШІЙ ШКОЛІ

Литвин Ігор Любомирович, Шмигер Галина Петрівна

Обсяги даних, що генеруються в світі, постійно зростають. Навички аналізу та візуалізації даних стають щораз важливішими в різноманітних сферах життя: від особистих фінансів до глобальних політичних подій. У зв’язку з цим виникає потреба навчати учнів старшої школи основам аналізу та візуалізації даних. Адже це стане важливим кроком для підготовки учнів до майбутнього життя. Вивчення аналізу та візуалізації даних у старшій школі не тільки розвиває у школярів такі важливі навички як критичне мислення та розв’язання проблем, але й готує їх до майбутніх професій, що будуть вимагати розуміння даних та роботи з ними. Постійний розвиток програмних продуктів призводить до необхідності зміни подання даних та інформації - її візуалізації.