Мідак Лілія Ярославівна, Кузишин Ольга Василівна />

ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОВНЕНОЇ РАЛЬНОСТІ В ІНТЕГРОВАНОМУ КУРСІ «ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ»

Мідак Лілія Ярославівна, Кузишин Ольга Василівна

Цифровізація сучасної освіти та щоденне використання великої кількості інтернет-ресурсів та мобільних додатків учнівством у повсякденному житті призвели до змін у формі та методах аудиторної роботи вчителів-предметників. Неодмінним атрибутом сучасного учня є персональний гаджет, який можна використовувати під час освітнього процесу як засіб одержання нової інформації та візуалізації теоретичного матеріалу. Крім того, використання онлайн-ресурсів та мобільних додатків робить освітній процес цікавішим. Природнича освітня галузь у 5-6 класах Нової української школи (НУШ) представлена кількома інтегрованими курсами. Одним із найпопулярніших з них є інтегрований курс «Пізнаємо природу» за модельною навчальною програмою Д. Біди, Т. Гільберг та Я. Колісник [1, с.1].