Гуйванюк Анатолій Романович, Скасків Ганна Михайлівна />

ІНТЕГРАЦІЯ ІНФОРМАТИКИ ТА ФІЗИКИ У ПРОФІЛЬНІЙ ШКОЛІ

Гуйванюк Анатолій Романович, Скасків Ганна Михайлівна

Верховна Рада 5 вересня 2017р.ухвалила закон «Про освіту». Відтепер в Україні навчатимуть не за "фабричним" методом, а за компетентнісним. "Очікуваними результатами прийняття Закону України "Про освіту" є створення системи освіти нового покоління, що забезпечить умови для здобуття освіти всіма категоріями населення України, ефективної системи забезпечення всебічного розвитку людини та сприятиме істотному зростанню інтелектуального, культурного, духовно-морального потенціалу суспільства та особистості", — прописано у пояснювальній записці. Державною національною програмою «Освіта. Україна ХХІ століття» передбачено створення нової концепції фізичної освіти в сучасній школі. Концептуальною основою навчання фізики має стати формування особистості, яка живе і працює в світі різноманітної техніки, складних технологій, швидкозмінному інформаційному просторі.