Васильчук Алла Сергіївна, Гоменюк Ганна Володимирівна />

ІНТЕГРАЦІЯ ПАРНОЇ ТА ГРУПОВОЇ РОБОТИ НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ В STEM-ОСВІТУ

Васильчук Алла Сергіївна, Гоменюк Ганна Володимирівна

XXI столітті – це час змін! Великою зміною нашого життя є нова українська школа (НУШ). З часом ми помічаємо, як змінюються технології, як розвивається суспільство, але ми не можемо спрогнозувати, з якими труднощами зустрінуться наші діти, які навчаються в сьогоденні. Метою НУШ є зміна вектору навчальної діяльності, тобто перейти від простого «напихання» дітей знаннями, які дуже швидко старіють, до вміння, отриманні знання використовувати в повсякденному житті. Адже в наш час швидко змінюється інформація, ми маємо багато можливостей для її отримання, дитині неможливо запам’ятати такий великий потік інформації тому, школа повинна навчити дитину орієнтуватися в цьому безмежному інформаційному просторі, показувати необхідність виробляти вміння застосувати цю інформацію для особистого розвитку.