Костецька Ольга Павлівна />
Сьогодні роботи активно впроваджуються у наше життя. Попит на використання роботів зростає з року в рік. Згідно з даними Міжнародної федерації робототехніки (IFR), у 2021-му продали на 27% роботів більше у порівнянні з минулим роком. Загалом по світу роз’їхалося 468 800 одиниць товару, що робить 2021-й найуспішнішим роком в індустрії робототехніки [2]. В Україні з’являється все більше компаній, які займаються роботами. Роботи використовуються у різних сферах людської діяльності, медицині, науці, сільському господарстві, логістиці, автомобілебудуванню, дослідженні космосу, військовій техніці.
ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ВПРОВАД...
ВПРОВАДЖЕННЯ STEM-ОСВІТИ У ПОЧАТКОВІЙ...