Гаврилюк Ангеліна Олександрівна, Біланик Ірина Богданівна />

ТРЕНАЖЕРИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ НАВИЧОК: ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ТА ПАПЕРОВИХ ЗАСОБІВ У ЗМІШАНОМУ НАВЧАНН

Гаврилюк Ангеліна Олександрівна, Біланик Ірина Богданівна

У реаліях сьогодення формат дистанційного та змішаного навчання стали звичними інструментами навчання у закладах освіти. Великою перешкодою у впровадженні системного навчання у звичному режимі безумовно стали карантинні обмеження та повномасштабне вторгнення росії. Відтак для багатьох учнів, зокрема у прифронтових зонах проблемним стало питання закріплення базової математичної компетентності, серед яких: обчислювальні навички. Саме тому вчителі змушені адаптуватися до ситуації і шукати все більше цікавих та ефективних ресурсів для поліпшення обчислювальних навичок учнів. У зв’язку з цим актуальною є потреба створення тренажерів для формування і розвитку обчислювальних навичок на уроках математики, виявлення прогалин та компенсації знань.