Цідило Іван Миколайович, Джаган Ангеліна Валеріївна />

ПРОЄКТУВАННЯ ЗМІСТУ ВИВЧЕННЯ ІоТ У ШКІЛЬНОМУ КУРСІ ІНФОРМАТИКИ

Цідило Іван Миколайович, Джаган Ангеліна Валеріївна

Вдосконалення навчальної програми шкільного курсу інформатики перебуває у постійному полі зору як науковців так і вчителів. Одним із важливих способів сприяння ефективному оновленню є запровадження у навчальний процес навчального матеріалу з вивчення нових технологічних інструментів сучасних новинок сфери інформатики. Одним із удосконалень змісту шкільного курсу інформатики є потреба у включенні тем щодо вивчення успішних практик Інтернет речей (ІоТ). ІоТ швидко заполонив наше повсякденне життя та зумів покращити низку різних чинників у суспільстві. Розпочавши із розумних годинників, які зараз є у кожного школяра закінчуючи розумними будинками, що не є сенсацію на теперішній час. Взаємодія технологій та людини призвело до глобального розвитку технічних пристроїв, що невгамовно зростають у світовому вимірі протягом не те, що днів, а й годин. Відповідно, зміст шкільного курсу інформатики в усіх класах загальноосвітньої школи потребує постійного оновлення та внесення змін і корективів.