Крамар Сергій Сергійович />

Використання програмно-апаратного комплексу Arduino в STEMосвіті: шляхи впровадження та перспективи

Крамар Сергій Сергійович

Нинішня система освіти не завжди забезпечує належний рівень практичних навичок та знань учнів у галузі STEM-освіти. Це може призвести до того, що випускники шкіл, студенти, вчителі не зможуть впоратися з викликами сучасного технологічного світу, де все більше завдань вирішуються з використанням комп’ютерної техніки та програмування. У звязку з цим, виникає потреба в пошуку ефективних методів викладання, які допоможуть здобувати необхідні знання та практичні навички. Arduino є електронною платформою з відкритим вихідним кодом, яка базується на простому у використанні апаратному та програмному забезпеченні. Плата Arduino можуть отримувати різноманітні вхідні дані, такі як рівень освітлення на датчику, натискання на кнопці або повідомлення на Twitter, і перетворювати їх на вихідні дані, такі як активація двигуна, увімкнення світлодіода чи публікація чогось в Інтернеті.