Гесик Мирослав Романович, Шмигер Галина Петрівна />
Останніми роками в Україні зростає інтерес учнів до вивчення основ веброзробки та дизайну і це спричиняє необхідність надання додаткової освіти з вебтехнологій. «Активна комп’ютеризація створює великий попит на ІТ, тому експерти прогнозують, що до 2025 року ІТ-галузь зросте майже вдвічі. За їхніми оцінками, в найближчі п’ять років у світі буде створено понад 5 мільйонів нових робочих місць в ІТ-галузі. Попит на програмістів в Україні сьогодні значно перевищує пропозицію, тому в них немає проблем із працевлаштуванням, а їхні зарплати постійно зростають» [4]. Стандартні програми навчання не завжди забезпечують ефективне засвоєння матеріалу для кожного учня, тому використання індивідуального підходу в навчанні основ веб-розробки у школі є актуальною проблемою.
ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ВПРОВАД...
ВПРОВАДЖЕННЯ STEM-ОСВІТИ У ПОЧАТКОВІЙ...