Байда Анастасія Геннадіївна, Заболотний Володимир Федорович />

ОРГАНІЗАЦІЯ ВІРТУАЛЬНИХ ТУРІВ ДО НАУКОВИХ ЦЕНТРІВ ТА МУЗЕЇВ В СИСТЕМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ФІЗИКИ

Байда Анастасія Геннадіївна, Заболотний Володимир Федорович

Природа дистанційного навчання змусила вчителів знайти нові способи залучення учнів через віддалений доступ. Віртуальні тури фізичними науковими центрами та музеями набувають популярності серед викладачів, оскільки вони дозволяють учням переглядати виставки та експерименти, не виходячи з дому. У цій статті ми розглянемо особливості організації віртуальних турів фізичними центрами та музеями для дистанційного навчання учнів та наведемо конкретні приклади музеїв та центрів, які успішно використовують цю форму навчання. Віртуальний музей (ВМ) можна використовувати для проведення віртуальних екскурсій, конкурсів та заходів. Віртуальний музей – це тип веб-сайту, де предмети науки, мистецтва, історії можна спостерігати за колекціями та експонатами, і це дає можливість організації навчального процесу на спеціально розробленій платформі [1].