Крижановська Ірина Юріївна, Суятинова Катерина Євгеніївна />

LEARNING.apps – СУЧАСНИЙ ІНСТРУМЕНТ ВИХОВАТЕЛЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Крижановська Ірина Юріївна, Суятинова Катерина Євгеніївна

У той час, коли наша країна перебуває у стані війни, діти дошкільного віку припадають до найуразливішої категорії населення нашої держави. Знаходячись під загрозою, в довгочасному стані стресу, дитина не має звичайних умов для освіти та розвитку. Через почуття тривоги, напруження, боязні, невизначеності ускладнюється хід повноцінної соціалізації дитини. З-поміж злободенних проблем освіти в умовах воєнного стану основними можна виділити такі: -надання психологічної, методичної підтримки працівників освіти; -допомога батькам та їх дітям у важких обставинах; -організація процесу навчання дітей раннього та дошкільного віку; -організація комунікації і підтримка контактів та зв’язку ЗДО з батьками дітей; -будь-які види допомоги батькам та їх дітям, як то психологічна, педагогічна, тощо; -психологічно-педагогічний супровід дітей.