Нусь Інна Василівна, Генсерук Галина Романівна />

ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК ПРОГРАМУВАННЯ В УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ЗАСОБАМИ СТВОРЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР

Нусь Інна Василівна, Генсерук Галина Романівна

Формування навичок програмування є однією із проблем навчання. Дана проблема важлива в умовах сьогодення. Спроби розвивати алгоритмічне мислення ведуться вже давно по всьому світу. Спочатку вчителі пробували використовувати особливі завдання, головоломки. Однак, вирішувати з їх допомогою здатності щодо складання планів складно. З появою комп’ютерів з’явилася можливість створити штучні середовища, в яких такого роду головоломки можуть бути виражені у великій кількості. Це дає учню можливість потренуватися, набути навички програмування. Впровадження предмету інформатики в початковій школі досить вдале, тому що саме тоді в дітей формується мислення. Перед педагогами постає завдання ─ формування алгоритмічного стилю мислення учнів, яких в майбутньому чекає вихід в інформаційне суспільство [3; 4].