Лідіч Альона В’ячеславівна />

ФОРМУВАННЯ ПОНЯТТЯ ПРО КОМАХ В УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ У ПРОЦЕСІ РОБОТИ З ПРОГРАМНИМ ЗАСОБОМ MOZABOOK

Лідіч Альона В’ячеславівна

У сучасному суспільстві досить інтенсивно розвивається наука та новітні технології, які стали невід’ємною частиною людського життя. У зв’язку з цим і освітній процес зазнає активних змін. Оскільки метою нової української школи є різнобічний розвиток дитини, то використання у інформаційних технологій для формування ключових компетентностей та наскрізних умінь молодших школярів є доцільним і перспективним. Вони дозволяють нам удосконалити і урізноманітнити процес пізнання за допомогою відео, звуку, анімації та динамічних видів роботи, що сприяє більш легкому і цікавому засвоєнню навчального матеріалу. Тому на сучасних уроках спостерігається активне застосування програмних засобів навчального призначення.