Трубчаніна Олена Михайлівна />

ЦИФРОВА ЛАБОРАТОРІЯ EINSTEIN ЯК СУЧАСНА ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ ХІМІЇ

Трубчаніна Олена Михайлівна

1 вересня 2017 року було відкрито опорну школу № 9 у м.Покровськ Донецької області. Сучасне обладнання, яке отримала школа, забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Школу оснащено 4-ма цифровими лабораторіями (ЦЛ) Einstein. ЦЛ дозволяє вирівняти можливості дітей з Покровска з школами Європи, бо вони працюють на однаково сучасному обладнанні. Цифрові лабораторії (ЦЛ) Einstein — сучасна освітня розробка компанії Fourier Education (Ізраїль) на основі провідних компаній світу (HP, Microsoft) та вітчизняних українізованих методичних розробок. У 2014 році лінійка цифрових лабораторій Einstein була визнана кращим цифровим засобом навчання в світі (на щорічній виставці BETT у Лондоні).