Артюх Дарина Михайлівна, Бура Анна Володимирівна />

ОРГАНІЗАЦІЯ УРОКІВ ЯДС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В ОСВІТНЬОМУ ХАБІ НПУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА

Артюх Дарина Михайлівна, Бура Анна Володимирівна

Війна в Україні внесла свої корективи у діяльність усіх професій без винятку. Справжнім викликом для педагогів стала організація освітнього процесу для здобувачів усіх рівнів освіти. У цьому зв’язку, для підтримки учнів в умовах війни діяльність освітнього хабу Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова була переорієнтована на педагогічно-психологічний супровід для усіх охочих школярів (в тому числі й тих, хто виїхав за кордон), їх адаптацію до нових реалій та організацію пізнавально-розвивальних занять, розвивально-розважальних тематичних зустрічей усіма можливими способами та засобами. Напрями роботи у нашому хабі окреслились такою тематикою: «Українська мова», «Цікава математика» (1-4 кл.; 5 – 6 кл.), «Світ у гармонії», «Творчі заняття» для учнів 1-4 класів з інтеграцією у навколишній світ, «Англійська мова» для 1-2, 3-4 та 5-6 класів, «Щоденні руханки», «Уроки розвитку критичного мислення (1-4 кл.), «Читайка», «Уроки з психологами» (1- 4 кл.) [3].