Клюк Степан Богданович, Барна Ольга Василівна />

МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОЦЕСІ ПОГЛИБЛЕНОГО НАВЧАННЯ ШКІЛЬНОЇ ІНФОРМАТИКИ

Клюк Степан Богданович, Барна Ольга Василівна

Сучасний урок вимагає удосконалення методів та засобів навчання, які б відповідали «інформаційному суспільству», тенденціям стрімкого розвитку науково-технічного прогресу. Ось саме ці фактори спонукають вчителів до запровадження у навчально-виховний процес web-технологій. Їх застосування дає змогу покращити засвоєння навчального матеріалу, а тим більше у школах які поглиблено вивчають інформаційно-комунікаційні технології. Використання хмарних технологій дозволяє учителю швидко перевірити знання учнів та підвищує інтерес у вивченні інформатики. «Хмарні технології» - це технології, які надають користувачам «всесвітньої павутини» доступ до комп’ютерних ресурсів сервера і дають змогу використовувати програмне забезпечення як онлайн-сервіса.