Музичка Назар Олегович, Генсерук Галина Романівна />

ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ

Музичка Назар Олегович, Генсерук Галина Романівна

Використання цифрових технологій в освітньому процесі є актуальним питанням в умовах цифрової трансформації освіти. Відрізняючись високим ступенем інтерактивності, цифрові технології сприяють створенню ефективного навчально-пізнавального середовища, тобто середовища, яке використовується для вирішення різних дидактичних завдань. Цифрові технології дозволяють наповнити освітній процес використанням новітніми засобами мультимедіа, включаючи гіпертекстові і гіпермедіапосилання, графіки, картинки, анімацію, фрагменти відеофільмів і звуковий супровід. Тому використання цифрових технологій в процесі навчання в школі сприятиме активізації мислення та сприйняття матеріалу, пізнавальної активності учнів.