Маланюк Надія Богданівна />

РЕФОРМУВАННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ У СУЧАСНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ

Маланюк Надія Богданівна

Низька якість освіти в Україні, значне перевантаження учнів, відірваність освітньої системи освіти від суспільних потреб зробили реформу освіти необхідною і терміновою. Реформування будь-якої галузі – це процес тривалий і складний. Міністерство освіти і науки змінює підходи і основи всіх напрямків освіти, дошкільну, середню та вищу школи включно, але від реформи початкової освіти залежить можливість реалізації подальших змін та існування всієї освітньої галузі Існуюча система освіти в Україні потребує реформи, яка б зберегла цінні напрацювання за багато років існування та внесла зміни наближення навчального процесу суспільним потребам. Українські школярі кожного року показують гарні результати на міжнародних учнівських олімпіадах, але всі ми визнаємо, що середня освітня ланка мало докладає зусиль для підготовки цих учнів до життя у суспільстві.