Карабін Оксана Йосифівна, Поморський Дмитрій Володимирович />

ВИКОРИСТАННЯ ОСНОВ ВЕБОРІЄНТОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ У 10-11 КЛАСАХ

Карабін Оксана Йосифівна, Поморський Дмитрій Володимирович

Розвиток освіти залежить від якості та доступності освітніх послуг. У даний час, в освітньому процесі можна використовувати сучасні інформаційнокомунікаційні технології у поєднанні з розробленими методичними розробками та програмами, які надають можливість сформувати в учнів 10-11 класів знання, вміння і навички та стануть основою багатьох професій. Використання засобів ІКТ у навчальному процесі має бути педагогічно обґрунтованим та забезпечує зв’язок змісту навчання з повсякденним життям. Використання інтернет-ресурсів впливає на уявлення учнів про організацію освітнього процесу на основі веборієнтованих технологій. Для створення достатньо ефективних умов комунікації і співробітництва вчителю необхідне сучасне освітнє середовище.