Павлюс Василь Петрович, Посвятовська Ольга Богданівна />

ВИКОРИСТАННЯ НАВЧАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ МЕРЕЖЕВИХ АКАДЕМІЙ CISCO В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

Павлюс Василь Петрович, Посвятовська Ольга Богданівна

З метою реалізації концептуальних засад щодо посилення розвитку освіти наукового спрямування, яка базується на дослідно-орієнтованому навчанні, на поглибленому вивченні профільних предметів та набутті молоддю ключових компетентностей, Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола уже традиційно долучається до різноманітних ініціатив мережевої академії Cisco. Гарним прикладом цього є ініціатива «IoT Step by Step 2020» за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» [1]. Під керівництвом викладачів відділення комп’ютерних та видавничих технологій у вільний від основного навчання час студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» вивчали онлайн-курс «Вступ до Інтернету речей» [2]. Структура курсу передбачала наступні вивчення логічно поєднаних між собою розділів, що висвітлювали основні питання: «Все може бути з’єднано», «Все стає програмованим», «Все навколо генерує дані», «Все може бути автоматизовано», «Все має бути захищено», «Можливості для навчання та побудови бізнесу» [3].