Скворцова Олександра Олександрівна, Новікова Наталія Володимирівна />

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ, ЯК НЕОБХІДНІСТЬ СЬОГОДЕННЯ

Скворцова Олександра Олександрівна, Новікова Наталія Володимирівна

За експертними оцінками в Україні до 50 000 учнів потребують навчання за дистанційною формою в зв‘язку з станом здоров`я [5]. А за останні півроку, коли з карантинними заходами щодо СОVІD-19 всі навчальні заклади зіткнулися з дистанційним навчанням, актуальність цієї форми роботи різко зросла. Сьогодення принесло в наше життя багато новинок. Якщо ще пару років тому викладач конкурував за увагу студентів тільки з телебаченням і радіо, то зараз ноутбуки, телефони та інші цифрові пристрої більше приваблюють студентів. І треба зазначити, що зараз студенти більше охоче користуються комп'ютером, ніж книгою. У цих умовах для продуктивної роботи викладачу необхідно не тільки самому активно використовувати сучасні інформаційні технології, але і застосовувати їх для навчального процесу. Це є актуальною проблемою, розв'язання якої викликане потребами ки і перспективами інтеграції освітньої системи України з європейською спільнотою.