Іванішак Мар'яна Ярославівна, Романишина Оксана Ярославівна />

CLASSROOM В ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ

Іванішак Мар'яна Ярославівна, Романишина Оксана Ярославівна

На сьогоднішній день вивчення і використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) на уроках є одним з пріоритетів ХХІ століття. ХХІ століття можна перейменувати як «світ цифри», в якому ми живемо непомічаючи цього, вимагаючи від школи зовсім іншого підходу до викладання предмету щоб зацікавити учніввивчати предмет. Викладання предмета інформатика передбачає використанняінновації на уроках за допомогою інформаційно-технічних засобів.Учні самі вміють знаходити онлайн курси, тести, задачі з відео переглядомвибираючи власний темп до вивчення. Суспільство, де інформатизація, комп'ютеризація, інновація увійшло в повсякденне життя потрібно в першу чергу створити освітнє середовище для вчителів та учнів.Все це призвело до зміни вимог у навчанні і появи нового сервісу «хмарних технологій».