Мазурець Олександр Вікторович, Придачук Юлія Русланівна />

МНОЖИНА ПАРАМЕТРІВ МОДЕЛІ ТЕСТОВОГО ЗАВДАННЯ ПРИ АВТОМАТИЗОВАНОМУ ФОРМУВАННІ ТЕСТІВ

Мазурець Олександр Вікторович, Придачук Юлія Русланівна

Контроль знань є важливою частиною процесу навчання і дозволяє отримати об’єктивну оцінку рівня знань студентів. Однією з форм контролю знань, що добре себе зарекомендувала, є тестування. Тестові технології, які застосовуються в системі вищої професійної освіти, покликані забезпечувати отримання оперативної та достовірної інформації про якість навчальних досягнень студентів. Тестова перевірка включає в себе набір тестових завдань із різними параметрами, що робить результат тестування більш об’єктивним. Інформаційні технології на сучасному етапі широко використовуються для забезпечення комп’ютерного тестування рівня знань.