Войтенко Альона Ярославівна, Габрусєв Валерій Юрійович />

ЗАСТОСУВАННЯ СЕРЕДОВИЩА JUPYTER І JUPYTERHUB ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ РYTHON

Войтенко Альона Ярославівна, Габрусєв Валерій Юрійович

У сучасних умовах, інформаційні технології є рушієм розвитку наукових досягнень за рахунок збільшення швидкості обміну інформацією, розробки нових моделей функціонування та розвитку систем, виконання складних математичних розрахунків, дослідження у галузі штучного інтелекту та багато іншого. Результати програмування ми використовуємо щодня: смартфони, комп'ютери, автомобілі і навіть освітлення приміщень. Існує невелика кількість мов програмування та програм для роботи з ними, що можна застосовувати у навчальному процесі. Звичайно все залежить від вікової категорії учнів, профілю навчання та технічних можливостей школи.